BPSC wprowadza nową wersję systemu do obsługi przedsiębiorstw

Nowy pakiet uzupełniono m.in. o funkcję związaną z prowadzeniem handlu przez Internet. Zmiany wprowadzono również w module kadrowo-płacowym i księgowym.

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych SA wprowadza na rynek uaktualnioną wersję oprogramowania dla przedsiębiorstw o nazwie Impuls BPSC 4.2. Nowy pakiet uzupełniono m.in. o funkcję związaną z prowadzeniem handlu przez Internet. Zamówienia przyjmowane przez sieć są teraz automatycznie przekształcane w zamówienia w systemie głównym bez konieczności uaktualniania bazy kontrahentów.

Zmiany wprowadzono również w module kadrowo-płacowym i księgowym. Jak zapewnia producent, pakiet zwiera funkcje oferujące jeszcze głębszą analizę kosztów i rozrachunków czy np. możliwość dokonania symulacji przeszacowań majątku trwałego. BPSC utrzymuje, że znacznie usprawniono również moduły związane z gospodarką materiałową oraz obsługą opakowań towarów. Oprogramowanie wyposażono również w możliwość przesyłania raportów pocztą elektroniczną.

Zobacz również:

  • Oracle Fusion Cloud ERP w kwadracie Gartnera
  • Microsoft rozszerza program bug bounty
  • Java po raz pierwszy od dwóch dekad nie znalazła się w pierwszej trójce indeksu Tiobe

Przedstawiciele BPSC informują, że program ma certyfikat Stowarzyszenia Księgowych. Kolejne wersje systemu Impuls mają być wprowadzane co sześć miesięcy.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200