BPSC wprowadza nową generację systemu Impuls

System Impuls EVO, następca oprogramowania Impuls 5, łączy funkcjonalności typowe dla rozwiązań klasy ERP z nowoczesnymi funkcjami wspierającymi realizację produkcji, zarządzanie finansami, magazynami wysokiego składowania i kapitałem ludzkim.

Częścią systemu są rozbudowane mechanizmy analityki biznesowej. "Impuls EVO to zaawansowane zarządzanie harmonogramowaniem produkcji z wykorzystaniem algorytmów ewolucyjnych, wzorowanych na biologicznej ewolucji i stosowanych do zadań optymalizacyjnych i modelowania procesów biznesowych" - opowiada Ignacy Miedziński, prezes zarządu BPSC.

Nowa odsłona systemu Impuls bazuje na funkcjonalności piątej wersji i innych rozwiązaniach biznesowych BPSC. System wyposażono w rozwiązania stanowiące naturalne uzupełnienie funkcji typowych dla systemów ERP; ma rozbudowane mechanizmy MWS, HR czy BI. Modułowa architektura Impuls EVO pozwala na uruchomienie wybranych funkcji. Oprogramowanie zyskało nowy interfejs. Może być on w pełni dopasowany do specyfiki stanowisk pracy. Interfejs wykorzystuje najlepsze praktyki z ergonomii oprogramowania.

Zobacz również:

  • Oracle Fusion Cloud ERP w kwadracie Gartnera
  • Jak z sukcesem cyfryzować firmę? Nowy podcast
  • Lider wdrożeń MS Dynamics w Polsce planuje IPO

"Impuls EVO to nie tylko nowa jakość na rynku ERP, lecz i szansa na zwiększenie przychodów naszych klientów, a tym samym konkurencyjności polskich przedsiębiorstw" - przekonuje Ignacy Miedziński. Z technicznego punktu widzenia Impuls EVO opiera się na platformie Microsoft .NET Frameworks 4.0 i środowisku Oracle 11g. Interfejs wykorzystuje język HTML5. Dzięki temu oprogramowanie może być obsługiwane za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Zapowiadane jest stworzenie dedykowanych aplikacji mobilnych.

Impuls EVO jest skierowany głównie do firm średnich i dużych. Koszty wdrożenia nowego oprogramowania mają pozostać na poziomie zbliżonym do wartości inwestycji w poprzednią wersję systemu Impuls 5. "Impuls EVO to zamknięcie okresu rozwijania poszczególnych obszarów funkcjonalnych naszego rozwiązania klasy ERP. Większa intuicyjność, szybki dostęp do określonych funkcjonalności systemu oraz jego dostępność niezależnie od miejsca przebywania, to jedne z najczęściej pojawiających się postulatów, jakie przekazywali nam użytkownicy oprogramowania BPSC" - podsumowuje Ignacy Miedziński.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200