BPS oferuje nowe zasilacze UPS

Firma Business Power Systems wprowadziła do sprzedaży kolejną serię zasilaczy o topologii line-interactive: PW 5115.

<!-- grafika --><img src="/nws/gfx/ups.jpg" align="right" vspace="5" hspace="10"><!-- kgrafika -->

Nowa rodzina UPS-ów o topologii line-interactive PW 5115 oferowanych przez firmę Business Power Systems chroni urządzenia odbiorcze przed pięcioma podstawowymi zakłóceniami pojawiającymi się w sieci energetycznej. W serii będą dostępne cztery modele: 500, 750, 1000 i 1400 VA z typowym, kilkuminutowym czasem podtrzymania.

PW 5115 są kompaktowymi UPS-ami przeznaczonymi do zasilania urządzeń

biurowych takich jak małe serwery, pojedyncze terminale, PC-ty. Można je

także stosować do zabezpieczania używanych w biurach niskomocowych, sieciowych urządzeń komunikacyjnych (routery, huby). Nowe zastąpią dotychczas stosowane urządzenia z serii PW 5105.

PW 5115 wyposażone są w system zarządzania pracą baterii ABM, który optymalizując tryb jej ładowania wydłuża żywotność o około 50 proc., jak również informuje użytkownika o potrzebie wymiany akumulatorów, gdy nie są one w stanie zagwarantować wystarczającego czasu podtrzymania w razie przerwy w zasilaniu. Oprócz wydajności PW 5115 ma gwarantować stabilność kształtu napięcia zasilającego przez korygowanie jego fluktuacji. Chroni również urządzenia sieciowe przed przepięciami. W PW 5115, podobnie jak we wszystkich zasilaczach Powerware, istnieje możliwość startu w trybie bateryjnym. Ponieważ integralną częścią ochrony zasilania jest aplikacja pozwalająca na kontrolę przebiegu pracy i obsługę systemu, zasilacz PW 5115 jest wyposażony w port komunikacji szeregowej, kabel komunikacyjny i dysk CD zawierający pełne oprogramowanie monitorująco-zarządzające Powerware Software Suit. W skład niego wchodzą m.in. LanSafe i OnliNet programy, które w sposób automatyczny i sekwencyjny zamykają sieciowe systemy operacyjne, jak również umożliwiają monitorowanie pracy UPS-a.

BPS

tel.: (22) 843 30 03

www.bps.com.pl


TOP 200