BMC kupuje Emprisa Networks

BMC Software przejęła prywatną firmę Emprisa Networks, zajmującą się rozwiązaniami przeznaczonymi do zapewniania zgodności z regulacjami oraz zarządzania zmianami i konfiguracją.

Uzyskane w wyniku przejęcia technologie Emprisa Networks mają poszerzyć gamę rozwiązań BMC związanych z zarządzaniem usługami biznesowymi (BSM - Business Service Management).

Rozwiązanie Emprisa E-NetAware integruje się z tradycyjnymi mechanizmami zarządzania konfiguracją sieci, umożliwiając kontrolowanie i nadzorowanie zmian konfiguracji w skali całej infrastruktury sieciowej oraz centralnie definiowanie, nadzorowanie i egzekwowanie zgodności z przepisami wewnętrznymi i prawnymi dotyczącymi bezpieczeństwa sieci.

Firma Emprisa Networks była członkiem BMC Technology Alliance oraz partnerem BMC MarketZone i jej rozwiązania są już zintegrowane z Atrium Configuration Management Database (CMDB) oraz BMC Change Management System, co może ułatwić połączenie technologii obu firm.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200