BEA WebLogic Platform 8.1

BEA Systems poinformowała o udostępnieniu BEA WebLogic Platform 8.1, WebLogic Workshop 8.1, WebLogic Integration 8.1 and WebLogic Portal 8.1 oraz szeregu innych produktów, łącznie z dostępnymi wcześniej BEA WebLogic Server 8.1 i BEA WebLogic JRockit 8.1.

Nowe produkty BEA opierają się na architekturze opracowanej z wykorzystaniem Java 2 Enterprise Edition (J2EE), języka XML oraz najnowszych standardów usług sieciowych. Architektura ta umożliwia połączenie projektowania i integracji aplikacji w jedną, zunifikowaną platformę infrastruktury aplikacji.

BEA WebLogic Platform 8.1 opiera się na jednolitej architekturze, która obejmuje nowe wersje serwera aplikacyjnego i wirtualnej maszyny Javy (JVM), portalu korporacyjnego BEA, narzędzi do projektowania aplikacji oraz rozwiązanie integracyjne firmy BEA. Tworzy zunifikowaną i łatwą w obsłudze platformę do projektowania, integracji i wdrożeń aplikacji, a także zarządzania nimi.

Zobacz również:

  • 10 najgorętszych języków programowania 2022
  • Rust to język najczęściej używany do tworzenia aplikacji WebAssembly

BEA WebLogic Integration 8.1 to rozwiązanie, zawierające serwer aplikacyjny i mechanizmy integracyjne, zapewniające zarządzanie procesami biznesowymi i integrację z systemami partnerów biznesowych. Tworzy środowisko produkcyjne dla specjalistów od integracji i projektantów aplikacji, między innymi dzięki wyposażeniu w katalog standardowych adapterów integracyjnych do aplikacji.

BEA WebLogic Workshop 8.1 to zunifikowane, zorientowane na usługi środowisko projektowe dla działów informatycznych przedsiębiorstw. W ramach tego środowiska projektowego można tworzyć niestandardowe aplikacje internetowe i aplikacje Javy, rozbudowywać i dołączać do procesów biznesowych standardowe aplikacje lub aplikacje Microsoft .NET.

Produkty można pobrać ze strony:http://www.bea.com. Klienci posiadający subskrypcję BEA dev2dev mogą otrzymać je nieodpłatnie w wersji development na okres 1 roku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200