Azul Systems zaprezentował na JAVARSOVIA platformę usprawniającą działanie aplikacji Java

Na warszawskiej konferencji JAVARSOVIA 2010 miała miejsce europejska premiera platformy Zing, służącej do poprawy skalowalności, wydajności i dostępności aplikacji Java. Przedstawicielem Azul Systems w Europie jest polska firma WorldIT Systems, która nie tylko sprzedaje produkty Azula, ale również zapewnia wsparcie techniczne wszystkim klientom Azula w Europie.

Zing jest platformą dla aplikacji o dużych potrzebach wydajnościowych, takich jak portale internetowe, portale handlowe i witryny e-commerce. Umożliwia aplikacjom Java zwiększenie przepustowości do 100 razy, aby wytrzymać skoki obciążenia przy jednoczesnym zachowaniu spójnego czasu reakcji i dostępności usług.

Zing automatycznie skaluje poszczególne instancje aplikacji Java w oparciu o wymagania w czasie rzeczywistym i dynamicznie przydziela zasoby na podstawie konfigurowalnych reguł. Platforma ułatwia zarządzanie wielordzeniowymi procesorami.

Zobacz również:

  • AI konwertuje automatycznie aplikacje COBOL na aplikacje Java

Platformę można włączyć do istniejącej infrastruktury bez zmiany kodu aplikacji. Software’owe zwiększanie wydajności pozwala na bardziej wydajne wykorzystanie serwera, eliminuje też potrzebę jego resetowania w celu usunięcia gromadzących się błędów.

W Polsce odbyła się europejska premiera platformy Zing, podczas warszawskiej konferencji osób związanych ze środowiskiem Java JAVARSOVIA 2010.

Partnerem Azul Systems w Europie jest polska firma WorldIT Systems. W Polsce z rozwiązań Azul Systems poprawiających zarządzanie serwerami korzysta m.in. operator telefonii komórkowej Orange.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200