Axence wprowadza nowy model licencjonowania pakietu nVision

Firma Axence wprowadziła zmiany w licencjonowaniu swojego flagowego rozwiązania, jakim jest oprogramowanie nVision używane jest do zarządzanie infrastrukturą IT. Informuje też, że w wersji 9 oprogramowania pojawiają się kolejne, niedostępne wcześniej funkcje.

I tak dotychczas znane edycje FREE, PRO i Trial zostały zastąpione jedną, w pełni funkcjonalną wersją bez ograniczeń czasowych i limitu monitorowanych urządzeń sieciowych. Dodatkowo, dzięki 10 darmowym Agentom nVision, użytkownik może kompleksowo zarządzać siecią złożoną z dziesięciu stanowisk.

Program można pobrać z uruchomionej przy okazji premiery, nowej strony WWW Axence. Axence nVision 9 można wykorzystać w każdej firmie, bez względu na jej wielkość. Zarówno duże, jak i małe podmioty mogą korzystać z nowego modelu licencjonowania.

Zobacz również:

  • Najnowsze funkcje wyszukiwarki Google
  • Czarna strona Apple, o której się nie mówi

Oprócz zmian w licencjonowaniu, Axence nVision 9 wprowadza także nowe funkcje. Wśród nowości znalazły się m.in: system raportowania w module HelpDesk; planowanie nieobecności i zastępstw dla pracowników pomocy technicznej; zdalne wykonywanie poleceń na jednej, bądź wielu stacjach roboczych; możliwość zabezpieczenia dostępu do HelpDesku posiadanym certyfikatem SSL/TLS (protokół HTTPS); oraz zdalna instalacja i deinstalacja oprogramowania na konkretnej stacji roboczej, bądź wielu stacjach.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200