Awans dyrektora polskiego oddziału Cisco

Jacek Murawski, dyrektor polskiego przedstawicielstwa Cisco Systems, objął kierownictwo oddziałów Cisco w południowo-wschodniej Europie.

Jacek Murawski, dyrektor polskiego przedstawicielstwa Cisco Systems, objął kierownictwo oddziałów Cisco w południowo-wschodniej Europie. Do jego obowiązków będzie należało kierowanie polskim oddziałem Cisco oraz działalnością firmy w Słowenii, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii, Macedonii, Bośni i Albanii.

W pierwszym okresie polski szef regionu ma koncentrować się na rozbudowie lokalnej obecności Cisco w oparciu o cztery biura w: Zagrzebiu, Lubljanie, Bukareszcie i Sofii.

Jacek Murawski ma 35 lat. Wykształcenie wyższe zdobył studiując na Wydziale Elektroniki na Politechnice Warszawskiej oraz Technische Universität Berlin (West). W Cisco Systems pracuje od 1997 r. na stanowisku dyrektora generalnego Cisco Systems Poland. Wcześniej pracował przez trzy lata w Informix Software na stanowiskach związanych z zarządzaniem sprzedażą i marketingiem w Niemczech i w Rosji, a przedtem przez pięć lat w Soft-tronik Berlin.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200