Avaya wprowadza nowe rozwiązania dla contact center

Firma wprowadza na rynek zestaw produktów i usług opartych na platformie Avaya Aura. Głównym elementem w nowej ofercie jest narzędzie Avaya Aura Contact Center z funkcją zarządzania obsługą klienta (Experience Management).

Nowe narzędzie to nowa multimedialna aplikacja do obsługi pracy zespołowej dla contact center średniej wielkości. Łączy ona klienta i powiązane z nim informacje z właściwym konsultantem lub specjalistą za pośrednictwem dowolnego trybu komunikacji (połączenie głosowe, wideo, e-mail, chat itd.).

Rozwiązanie wykorzystuje komunikację opartą na protokole SIP (Session Initiation Protocol), który zwiększa efektywność zarządzania obsługą klienta i ułatwia współpracę z nim z wykorzystaniem informacji o dostępności, komunikatorów i innych zaawansowanych funkcji komunikacyjnych.

Avaya Aura Contact Center uzupełnia rozwiązania dla dużych przedsiębiorstw z pakietu Avaya Aura Call Center Elite. Pod koniec 2010 r. będzie pełnić funkcję rozszerzenia multimedialnego tego pakietu.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200