Avaya w Polsce ma nowego dyrektora zarządzającego

Łukasz Kulig objął stanowisko dyrektora zarządzającego firmy Avaya w Polsce. Nowy dyrektor ma ponad 20 lat doświadczenia w branży IT. Pracował wcześniej na stanowiskach zarówno kierowniczych jak i technicznych w firmach Ericsson, InterCall, Arkadin oraz w firmach świadczących usługi telekomunikacyjne Orange i Netia.

Łukasz Kulig (który dołącza do Avaya z firmy Lifesize, gdzie był szefem sprzedaży na Polskę i Europę Środkową) jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Radioelektronika i Technologie Multimedialne oraz studiów podyplomowych SGH na kierunku Zarządzanie Jakością.

Avaya koncentruje się na dostarczaniu inteligentnych systemów do komunikacji zarówno z klientami jak i pomiędzy pracownikami, tworząc otwarte rozwiązania pozwalające uprościć komunikację oraz pracę grupową w różnych środowiskach, w modelu chmurowym, w środowisku klienta, czy w modelu hybrydowym.

Zobacz również:

Obejmują nową funkcję Łukasz Kulig powiedział, „Wyzwania stojące dziś przed przedsiębiorstwami – biznesowe, społeczne, środowiskowe czy demograficzne – wymagają nowego spojrzenia na funkcjonowanie firm. Oparcie całej organizacji na innowacyjnych rozwiązaniach komunikacyjnych i informatycznych ma ogromny wpływ na jakość zarządzania i wydajność pracy, a także na budowanie efektywnych i korzystnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Dlatego ogromnie się cieszę z powrotu do firmy Avaya, gdzie wspólnie z naszymi partnerami będziemy wspierać polskie firmy w transformacji ich biznesu”.

Źródło: Solskipr


TOP 200