Avaya: nowy serwer multimedialny

Avaya wprowadziła na rynek nowy serwer multimedialny o nazwie Avaya S8400. Rozwiązanie pozwala średnim przedsiębiorstwom przechodzić na systemy telekomunikacyjne oparte na telefonii IP.

Avaya: nowy serwer multimedialny
Serwer multimedialny S8400 to łatwe w instalacji urządzenie modułowe działające pod kontrolą systemu operacyjnego Linux. Serwer umożliwia korzystanie z telefonii IP oraz najnowszej wersji oprogramowania Avaya Communication Manager w systemach Avaya DEFINITY ProLogix i IP600 oraz na serwerach Avaya S8100.

Po wdrożeniu rozwiązania przedsiębiorstwa mogą korzystać z funkcjonalności telefonii IP, a następnie dodawać stopniowo aplikacje do obsługi łączności bezprzewodowej, systemów call center i pracy grupowej.

Serwer wspiera do pięciu bram multimedialnych, dlatego może obsługiwać przedsiębiorstwa składające się z wielu rozproszonych fizycznie oddziałów. Administrator może wtedy centralnie zarządzać systemami telefonii, co pozwala obniżyć koszty operacyjne i zmniejszyć nakłady pracy, a także dostarczać aplikacje wchodzące w skład pakietu Avaya Communication Manager do wszystkich oddziałów za pośrednictwem sieci.

Serwer jest skalowalny i może obsługiwać maks. 900 linii oraz 400 łączy międzywęzłowych. Urządzenie jest już dostępne na polskim rynku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200