Autoryzacja Microsoftu dla RavNet

RavNet (warszawska firma IT) otrzymała autoryzację Microsoftu i została autoryzowanym sprzedawcą systemów dla edukacji. Autoryzacja uprawnia RavNet do sprzedaży licencji MOLP EDU oraz School Agrement.

Microsoft ustalił, że od 1 sierpnia 2004 r. te firmy, które nie posiadają statusu AER (Authorised Education Reseller; autoryzowany reseler pakietów edukacyjnych) ) oraz związanego z nim numeru autoryzacyjnego nie będą mogły sprzedawać produktów akademickich. Głównym celem programu jest z jednej strony szerzenie wiedzy o kliencie edukacyjnym, jego specyfice i potrzebach, z drugiej zaś sprawny dialog pomiędzy klientem, firmą Microsoft, a dystrybutorem.

RavNet, jako AER upoważniony jest do sprzedaży produktów Microsoft użytkownikom edukacyjnym spełniającym warunki programu po cenach przeznaczonych dla instytucji edukacyjnych. Placówki edukacyjne, którym przysługują specjalne ceny na oprogramowanie Microsoft znajdują się na tej stronie.

Zobacz również:

  • Dzięki tym narzędziom, systemy IT mogą być lepiej chronione
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200