Autoryzacja 2001 firmy 3Com

W dniach 29 września – 1 października w Mikołajkach rozpocznie się najważniejsze w roku spotkanie partnerów handlowych firmy 3Com.

Pod koniec września br. odbędzie się po raz piąty Autoryzacja Partnerów firmy 3Com. To coroczne szkolenie przeznaczone jest dla pracowników działów technicznych oraz handlowych firm prowadzących sprzedaż produktów 3Com w Polsce. Tegoroczna Autoryzacja odbędzie się w Mikołajkach w Hotelu Gołębiewski, w dniach 29 września - 1 października.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę na temat produktów oferowanych przez 3Com oraz, po pomyślnym przejściu egzaminu, zdobyć tytuł 3Com netWorking Partner. Ponad to przestawiony zostanie nowy program dla partnerów handlowych firmy - "Focus". Autoryzacja będzie także szansą do spotkań i wymiany doświadczeń, zarówno z pracownikami 3Com, jak i z przedstawicielami innych firm partnerskich.

Adresy wszystkich dyplomowanych partnerów będą obecne przez cały 2001 rok na stronie WWW 3Com, jako tzw. dobre adresy - firm polecanych w zakresie projektowania i instalacji systemów opartych na rozwiązaniach 3Com'a.

Oprócz dużej dawki wiedzy, 3Com gwarantuje także rozrywkę. Zgodnie z tradycją, spotkanie zakończy się występem gwiazdy.

Rejestracja online odbywa się pod adresem: www.3Com.pl/partnerzy/autoryzacja2001

3Com Poland

tel.(22)645 13 51

www.3com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200