AutoCad w Windows

Monachijska firma softwarowa opracowała dwa rozszerzenia swego flagowego produktu Autocad dla środowiska Windows.

Monachijska firma softwarowa opracowała dwa rozszerzenia swego flagowego produktu Autocad dla środowiska Windows. Jedno z nich, AutoCad-Windows-Extention (AWE), stanowi dodatkowy software, przy którego pomocy można korzystać z nakładki, Clipboardu i funkcji DDE Windows. Zintegrowana została przy tym reagująca na kontekst pomoc Online na bazie liczącego 635 stron oryginalnego podręcznika. Warunkiem wstępnym do zastosowania tej opcji jest Autocad 11 dla środowiska DOS 386, jak również komputer o odpowiedniej mocy obliczeniowej. W kwietniu spodziewane jest ukazanie się na rynku angielskiej wersji AWE. Cena: 1.900 DEM (ok. 1.200 USD). Autocad 11 wraz z AWE ma kosztować 11.500 DEM (ok. 7.200 USD).

Poza tym nastąpiło rozszerzenie wspomaganych przez AutoCad systemów Unix o wariant dla wersji SCHO. Na wiosnę planowane są ponadto wersje dla Silicon Graphics Indigo, HP Serie 700 i IBM RS/6000.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200