Attachmate wprowadza pakiet KEA! 2000

KEA! 2000 oferowany przez firmę Attachmate to pierwszy certyfikowany dla Windows 2000 Professional pakiet dostępu do systemów Unix i OpenVMS.

Oferowany przez firmę Attachmate KEA! 2000 to pierwszy certyfikowany dla Windows 2000 Professional pakiet dostępu do systemów Unix i OpenVMS. Umożliwia on swoim użytkownikom korzystanie z aplikacji systemów centralnych firm pracujących pod kontrolą systemów UNIX i OpenVMS przy użyciu komputerów PC z systemem Windows z wykorzystaniem dowolnej sieci. KEA! 2000 wykorzystuje mechanizmy autonaprawy aplikacji, migracji profili użytkowników i zarządzania zużyciem energii, dzięki czemu pozwala na minimalizację kosztów operacyjnych przy jednoczesnym podniesieniu wydajności pracy grup roboczych korzystających z platformy Windows 2000. KEA! 2000 oferuje komputerom osobistym z systemem Windows dostęp do danych firmy poprzez emulację terminali VT420, Wyse, AT386 i SCO-ANSI. Dla klientów potrzebujących możliwości graficznych terminala VT340, przewidziany jest dostępny oddzielnie pakiet KEA! 2000 Graphics Option, pozwalający na emulację terminali graficznych ReGIS, Sixel i Tektronix. Pakiet umożliwia także dostęp do indywidualnych konfiguracji użytkowników z dowolnego komputera klasy PC z systemem Windows 2000 pod warunkiem, iż będzie on podłączony do firmowej sieci.

Attachmate

www.attachmate.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200