Atramenty i głowice PMS

Ponowne napełnianie głowic drukarek atramentowych obniża koszt eksploatacji.

Ponowne napełnianie głowic drukarek atramentowych obniża koszt eksploatacji.

Na polski rynek wchodzi ze swoją ofertą PMS (Print Material Supplies) - kolejna firma oferująca głowice, tusze oraz systemy ponownego napełniania głowic do drukarek atramentowych. Jak zapewnia jej przedstawiciel, zastosowanie produktów PMS umożliwia zmniejszenie kosztu eksploatacji drukarek atramentowych o 50-70% przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków.

Atramenty, głowice oraz systemy do napełniania zostały opracowane przez PMS i firma nie korzysta z oryginalnych technologii chronionych przez producentów drukarek.

W ofercie na polski rynek znalazły się głowice do kilkunastu modeli drukarek atramentowych Canona i Epsona (czarne i kolorowe) oraz opatentowane urządzenie Autofill, przystosowane przede wszystkim do automatycznego napełniania głowic w modelach Hewlett-Packarda. Autofill jest sterowany i - oprócz napełniania pojemników głowic drukujących - dokonuje kontroli ich stanu oraz przydatności do dalszej pracy.

Ponadto dostępne są tzw. Filling Station - stacje do ręcznego napełniania głowic, Smartfill - proste urządzenia do uzupełniania atramentów przede wszystkim w drukarkach produkowanych przez Hewlett-Packarda oraz Refill - pojemniki z tuszem. Oferowane urządzenia i - poza sprzętem Canona, Epsona i Hewlett-Packarda - przeznaczone są dla niektórych modeli drukarek Lexmark, Olivetti i Seikosha.

______

Systemy do napełniania głowic drukarek atramentowych

Producent: PMS (Print Material Supplies)

Dystrybutor: P.H.U. MultiComp, 57-350 Kudowa Zdrój, ul. Pstrążna 22a, tel./fax (0-74) 66 10 33.

PMS Autofill - urządzenie do automatycznego napełniania tuszem oraz kontroli stanu głowic drukarek atramentowych.


TOP 200