Atramentem jak laserem

Lexmark wprowadza nową kolorową drukarkę atramentową, wyposażoną w technologię LiquidLaser, zapewniającą wydajność zbliżoną do urządzeń laserowych.

Lexmark wprowadza do oferty nową, kolorową drukarkę atramentową, wyposażoną w technologię LiquidLaser, zapewniającą wydajność zbliżoną do urządzeń laserowych. Nowy model o nazwie J110 jest przeznaczony dla małych wewnętrznych zespołów pracowników i niewielkich firm.

Lexmark J110 drukuje w rozdzielczości maksymalnej 2400 x 1200 dpi. Pracując w trybie normalnym, J110 drukuje 16 czarno-białych lub 10 kolorowych stron na minutę. W trybie wydruków próbnych prędkość drukowania stron kolorowych zwiększa się do 14 na minutę. Urządzenie charakteryzuje się krótkim czasem przygotowywania do pierwszego wydruku wynoszącym ok. 8 sekund. Drukarka korzysta z technologii PerfectFinish, która dzięki metodom chemicznym zwiększa jakość wydruku na zwykłym papierze. Urządzenie umożliwia druk na papierze o różnych rozmiarach i na innych materiałach o gramaturze do 520 g/m2, takich jak przezroczysta folia, koperty, etykiety i karty indeksowe.

Zobacz również:

Drukarka pozwala korzystać z trzech źródeł papieru (dwa zasobniki i jeden podajnik uniwersalny), które razem mogą zmieścić 575 arkuszy. Urządzenie może również przechowywać 250 gotowych wydruków. Zastosowano cztery niezależne pojemniki z - jeden czarny i trzy kolorowe (model CMYK). Urządzenie działa w środowiskach Windows 95, 98, 2000, NT i Macintosh - można je podłączyć do komputera przez port równoległy lub złącze USB. Do każdej drukarki dołączane jest oprogramowanie MarkVision Professional do konfigurowania urządzenia i zarządzania nim przez sieć.


TOP 200