Asus otworzył oficjalny sklep internetowy w Europie

Bez wielkiej pompy i robienia szumu medialnego Asus otworzył właśnie swój oficjalny sklep internetowy dla mieszkańców Europy. W ofercie na razie znajdują się głównie akcesoria. Niestety jest też powód do niezadowolenia.

Internetowy sklep Asusa skierowany jest wyłącznie dla klientów w Europie. Oferta składa się z szerokiej gamy akcesoriów i części dla urządzeń przenośnych. W poszczególnych działach znaleźć można stylowe torby, klawiatury, myszki oraz baterie i ładowarki.

Ze spisu kategorii wynika, że oferta się powiększy. Asus przewidział działy na zewnętrzne dyski twarde, pakiety akcesoriów i oczywiście same notebooki i netbooki. Ciekawie prezentuje się także oferta rozszerzenia okresu gwarancyjnego. Wszystkie formalności można załatwić poprzez stronę sklepu. Na początek sklep oferuje także konkurs. Każdy klient, który zamówi produkt przez stronę internetową sklepu weźmie udział w losowaniu netbooków Eee PC i akcesoriów.

Zobacz również:

  • Asus wprowadza do sprzedaży laptopy z CPU Intel 13. generacji
  • Musk nie wyklucza, że zacznie produkować smartfony konkurujące na rynku z iPhone’ami

Niestety są i złe wieści. Sklepem na razie cieszyć się mogą jedynie mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Francji, Niemiec i Hiszpanii. Asus nie poinformował czy planuje w najbliższym czasie rozszerzyć ofertę o kolejne państwa.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200