Asus: nowa, efektywna termicznie obudowa

Oferta firmy Asus wzbogaciła się o nową serię obudów o oznaczeniu VENTO TA-D5. Urządzenia przeznaczone są dla osób poszukujących sprzętu zapewniającego łatwą i szybką instalację.

TA-D5 to solidna obudowa, która powinna zapewnić stabilną pracę nawet dla najbardziej wymagających platform. Urządzenie dysponuje miejscem na dwa 12-centymetrowe wentylatory odpowiedzialne za stworzenie efektywnego obiegu powietrza (przedni: dostarcza świeżego, zimnego powietrza, tylni: usuwa na zewnątrz nagrzane powietrze). W bocznych ściankach umieszczono specjalne otwory wentylacyjne nie zapominając jednocześnie o regulowanym tunelu powietrznym (z filtrem przeciwkurzowym) dbającym o dostarczanie zimnego powietrza bezpośrednio na radiator procesora. Użytkownik otrzymał też do dyspozycji wyprowadzone z przodu przy górnej krawędzi porty panelu I/O.

Asus: nowa, efektywna termicznie obudowa

VENTO TA-D5

W informacji prasowej możemy również przeczytać o kilku udogodnieniach ułatwiających konfigurowanie obudowy. Mowa tu o zaokrągleniu wszystkich metalowych krawędzi (zapobiega to przypadkowym skaleczeniom podczas montażu podzespołów), sprężynujących osłonach napędów optycznych (pozwalają na szybki dostęp do urządzeń) oraz przemyślanym umiejscowieniu portów USB (pozwala to na wygodne podłączanie kilku urządzeń USB).

Specyfikacja:

Wymiary: 190 x 433 x 474 mm

Płyty główne: ATX; mATX

Zatoki napędów: zewnętrzne 5.25" x 3, zewnętrzne 3.25" x 1, wewnętrzne 3.25" x 6

Wentylatory: tył: 120 mm x 1, przód: 120/92/80 x 1, boczne otwory wentylacyjne z kanałem powietrznym

Sloty rozszerzeń: 7

Przedni panel I/O: USB x 2 + Audio x 2

Kolory (Przód/Pasy/Bok): Złoty/Czarny/Czarny, Biały/Czarny/Czarny

Obudowy z serii VENTO TA-D5 powinny być już dostępne w sprzedaży.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200