Asus bez kompromisów

Asus uzupełnił ofertę o płytę główną ASUS P4T533-C przeznaczoną dla procesorów Pentium 4. Urządzenie pozwala na instalację pamięci RDRAM 1066 MHz i P4 z szyną systemową 533 MHz.

Asus uzupełniło ofertę o płytę główną ASUS P4T533-C przeznaczoną dla procesorów Pentium 4. Urządzenie pozwala na instalację pamięci RDRAM 1066 MHz i P4 z szyną systemową 533 MHz.

Maksymalnie, użytkownik może zamontować do 2 GB modułów RDRAM oferujących przepustowość do 4,2 GB/s. Centrum dowodzenia stanowi nowy chipset i850E. Dodatkowo, wyposażenie obejmuje 4 porty USB 2.0, 6-kanałowy kontroler dźwiękowy oraz pełen zestaw narzędzi do wygodnego przetaktowywania komponentów systemowych.

Ciekawą funkcją jest AGP Warning LED, która zatrzymuje działanie karty graficznej jeśli wykryje, że zainstalowano niekompatybilną kartę pracującą z napięciem AGP 3,3V. W przeszłości zdarzały się przypadki spalenia kart graficznych o niestandardowym zasilaniu.

Cena produktu nie jest na razie znana.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200