Asus Shop otwarty w Polsce

Firma Asus, producent zarówno komputerów jak i podzespołów do nich, poinformowała o otwarciu swojego oficjalnego sklepu internetowego w Polsce. Można go będzie odwiedzić już dziś.

Firma Asus poinformowała o otwarciu kolejnych oddziałów swojego internetowego sklepu. Do tej pory mogli z niego korzystać mieszkańcy Niemiec, Francji, Włoch, Belgii, Holandii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Od dziś dołączają do nich mieszkańcy Czech, Węgier, Portugalii i oczywiście Polski.

W sklepie póki co będzie można znaleźć akcesoria takie jak torby, plecaki, klawiatury, myszki, zasilacze, stacje dokujące czy zewnętrzne twarde dyski. Klienci mogą też przedłużyć w sklepie gwarancję na komputery Asusa o rok lub dwa lata.

Zobacz również:

W niedalekiej przyszłości oferta sklepu ma zostać rozszerzona. Niestety w chwili obecnej za zakupy w Asus Shop można płacić tylko i wyłącznie kartą kredytową. Wkrótce będzie można skorzystać także z PayPala. Asus informuje, że wysyłka zamówień złożonych w sklepie do piętnastego lutego będzie bezpłatna (choć przesyłki ekspresowe wciąż będą płatne). W chwili pisania tego tekstu Asus Shop był niestety jeszcze niedostępny.


TOP 200