Aruba Tech Talk Virtual – bezpieczna i nowoczesna organizacja

Materiał promocyjny Pandemia wymusiła poważne zmiany w tradycyjnych modelach biznesowych, organizacje muszą jeszcze szybciej niż zwykle dostosowywać się do nowych wymagań rynkowych, aby zapewnić sobie sukces i płynność działania. W jaki sposób technologia pozwala odpowiedzieć na te wyzwania?

W dzisiejszych czasach, konieczne jest przygotowanie się na nieoczekiwane, na kolejne zakłócenia działalności, które z pewnością pojawią się prędzej czy później. Firmy, aby przystosować się do nowych realiów, sięgają po nowoczesne technologie, dzięki którym mogą korzystać z bardziej elastycznej, bezpiecznej i odpornej infrastruktury IT. O jakich rozwiązaniach warto pomyśleć?

Podczas spotkania Aruba Tech Talk Virtual, eksperci zaprezentują m.in. pierwszy w branży przełącznik usług rozproszonych, który umożliwia wdrażanie usług definiowanych programowo w miejscu, w którym tworzone i przetwarzane są dane. To pozwala na eliminację dotychczasowych elementów architektury, które były skomplikowane, nieefektywne i kosztowne.

W nowoczesnych przedsiębiorstwach jednym z kluczowych elementów zapewniających sprawne i bezpieczne funkcjonowanie są rozwiązania bezprzewodowe. Dlatego kolejnym tematem poruszanym podczas Aruba Tech Talk Virtual będzie zaawansowana i innowacyjna technologia bezprzewodowa WiFi6e oraz SD-WAN i 5G.

Tradycyjne sieci WAN oparte na konwencjonalnych routerach nigdy nie były projektowane z myślą o chmurze. W przeciwieństwie do tradycyjnej architektury sieci WAN skoncentrowanej na routerze, model SD-WAN został zaprojektowany tak, aby w pełni obsługiwać aplikacje hostowane w centrach danych w siedzibie firmy, chmurach publicznych lub prywatnych. W modelu opracowanym przez firmę Aruba, dzięki automatyzacji i wykorzystaniu brzegu sieci, organizacje mogą zyskać większą elastyczność, która pomaga dostosować się do zmiennych wymogów biznesowych.

Zapraszamy na Aruba Tech Talk Virtual 16 grudnia. Będzie to także okazja do umówienia się na indywidualne spotkanie z każdym z prelegentów.Aruba Tech Talk Virtual – bezpieczna i nowoczesna organizacja