Arena.pl czeka na decyzję KPWiG

Firma złożyła w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd finalną wersję prospektu emisyjnego. Przedstawiciele portalu mają nadzieję, że w przeciągu dwóch tygodni komisja pozytywnie zaopiniuje wniosek spółki.

Arena.pl S.A. skierowała do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd ostateczną wersję swojego prospektu emisyjnego. Szczegóły emisji nie zostaną jednak ujawnione dopóki komisja nie wyda decyzji w sprawie dopuszczenia akcji spółki do obrotu publicznego. Wiadomo jednak, że emisja akcji będzie mniejsza niż planowano. Pierwotnie zarząd Arena.pl zakładał, pozyskanie kwoty rzędu 170-200 mln zł. W chwili obecnej firma odmawia jednak podania informacji o konkretnych sumach.

Giełdowy debiut miał się odbyć na początku kwietnia. Spółka ma być notowana jako firma telekomunikacyjna i ISP. Arena.pl S.A. należy w 99 proc. do amerykańskiej spółki CentralEuropa.Com LLC.

Zobacz również:

  • Wirusy na Androida - popularne i niebezpieczne zagrożenia
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200