Arcus dystrybutorem rozwiązań Pitney Bowes

Warszawski Arcus nawiązał współpracę z amerykańską firmą Pitney Bowes. Spółka dostarczająca urządzenia biurowe została jedynym w Polsce dystrybutorem rozwiązań do obsługi korespondencji i przetwarzania dokumentów firmy Pitney Bowes.

Warszawski Arcus nawiązał współpracę z amerykańską firmą Pitney Bowes. Spółka dostarczająca urządzenia biurowe została jedynym w Polsce dystrybutorem rozwiązań do obsługi korespondencji i przetwarzania dokumentów firmy Pitney Bowes. Acus stworzy ponadto autoryzowane centrum serwisowe Pitney Bowes w Polsce.

Oprócz urządzeń do obsługi korespondencji, firmy wprowadzą do Polski pakiety oprogramowania do przetwarzania dokumentów z serii docSense. Oba podmioty pracują również nad wprowadzeniem do Polski elektronicznych usług pocztowych Postage by Phone (telefoniczne uiszczanie opłaty pocztowej), które są stosowane przez operatorów pocztowych w wielu krajach na świecie.

Zobacz również:

  • Google i NIST uruchomią produkcję procesorów kolejnej generacji

Obie firmy planują pozyskać klientów przede wszystkim z sektora publicznego (m.in. Pocztę Polską) oraz sektorów prywatnych, takich jak telekomunikacja i finanse. Oprócz dystrybucji sprzętu i oprogramowania, Arcus będzie świadczył usługi w zakresie projektowania ośrodków wydruków masowych, archiwizacji danych, doradztwa dotyczącego przetwarzania dokumentów z uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200