Aplikacje wszech czasów na iPhone’a i iPada

Firma Apple wciąż czeka na pobranie 10 miliardowego programu zliczając kolejne produkty ściągane przez użytkowników. Przy okazji dzieli się również wiadomościami na temat najchętniej kupowanych i ściąganych aplikacji w historii.

Już wkrótce powinien paść kolejny rekord w historii Apple. Firma odlicza już godziny dzielące ją od udostępnienia i pobrania przez któregoś z użytkowników jej urządzeń aplikacji nr 10 mld. Swoistą zachętą do ściągania kolejnych programów z App Store może być lista tych, które stały się najbardziej popularne w historii usługi.

Zestawienie podzielono na kilka kategorii. Możemy więc przejrzeć zarówno aplikacje pobierane za darmo na iPada i iPhone’a jak i programy kupowane na oba te urządzenia. Czy opublikowana lista zaskakuje? Raczej nie. Największą popularnością wśród amerykańskich użytkowników telefonu i tabletu Apple cieszą się aplikacja umożliwiająca korzystanie z Facebooka i muzyka - Pandora, którą w Wielkiej Brytanii zastępuje TuneIn Radio. Szalenie popularne okazały się także gry Tap Tap Revenge 3, Angry Birds oraz Bejeweled 2 + Blitz. Użytkownicy App Store bardzo polubili także licznik kalorii, "pierdzącą aplikację" i...cyfrową Biblię.

Zobacz również:

Najbardziej popularne płatne aplikacje - iPhone:

Doodle Jump

Tap Tap Revenge 3

Pocket God

Angry Birds

Tap Tap Revenge 2.6

Bejeweled 2 + Blitz

Traffic Rush

Tap Tap Revenge Classic

AppBox Pro Alarm

Flight Control

Najbardziej popularne darmowe aplikacje - iPhone:

Facebook

Pandora

Google Mobile App

Shazam

Movies by Flixster

The Weather Channel

Google Earth

Bump

Skype

Paper Toss

Najbardziej popularne płatne aplikacje - iPad:

SoundHound

StickWars

FlightTrack

Backbreaker Football

Calorie Tracker

BlocksClassic

iFart Mobile

GoodReader for iPad

Cro-Mag Rally

Ambiance

Najbardziej popularne darmowe aplikacje - iPad:

Pandora

Google Mobile App

Movies by Flixster

Google Earth

Yelp

Fandango Movies

Remote

iBooks

Bible

Solitaire

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200