Aplikacja analityczna Comtica Enterprise Portal

Spółka Comtica oferuje użytkownikom rozwiązań Comtica Enterprise Portal aplikację analityczną wzbogaconą o możliwość dokumentowania w postaci zdjęć cyfrowych.

Produkt jest przeznaczony do wsparcia procesu decyzyjnego przy ustalaniu poziomu cen i weryfikacji punktów sieci pod kątem wywiązywania się z umów dotyczących ekspozycji towarów w placówkach handlowych.

Aplikacja zawiera standardowe mechanizmy pozwalające menadżerom wyciągać wnioski, co do strategii cenowych konkurentów. Oprogramowanie pomaga określić fluktuację cen. Dane analizowane przez system zbierane są przez handlowców i zapisywane on-line lub off-line a następnie przekazywane do centralnej bazy danych. Aplikacja może obsługiwać szereg standardów wymiany informacji. Możliwe jest używanie zarówno urządzeń typu PDA jak i komputerów PC.

Zobacz również:

  • Rynek smartfonów przeżywa regres

Do dokumentowania realizacji warunków wystawienniczych, własnych umów i działań konkurencji, handlowcy mogą zbierać dokumentację fotograficzną korzystając z telefonów z kamerą cyfrową. Przesyłane do centrali zdjęcia są integralną częścią raportów. W zależności od wymagań klienta baza danych może być zasilana przez MMS lub pliki graficzne przekazywane przez GPRS. (http://www.comtica.pl )

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200