Aplikacja Your Phone (Microsoft) ma nową nazwę

Microsoft zmienił nazwę swojej aplikacji, która łączy telefony Android i iOS z komputerami Windows, z Your Phone na Phone Link. Jednocześnie zmienił też nazwę towarzyszącej tej usłudze mobilnej aplikacji z Your Phone Companion na Link to Windows.

Źródło: Microsoft

Firma zmodyfikowała też interfejs aplikacji Phone Link w taki sposób, aby wyglądał i działał podobne jak ma to miejsce w przypadku systemu Windows 11. Chodzi głównie o grafikę i takie elementy, jak zaokrąglone rogi okienek i wygląd ikon.

Microsoft zaprezentował aplikację Your Phone w 2019 roku. Zapewnia ona użytkownikom dostęp do zdjęć, tekstów i aplikacji zapisanych na telefonach z poziomu komputera i współpracuje szczególnie efektywnie i wydajnie z telefonami firmy Samsung. Współpracuje również z dwuekranowymi urządzeniami z systemem Android produkowanymi przez Microsoft (Surface Duo) oraz z niektórymi telefonami Honor.

Zobacz również:

  • ChatGPT trafia na zegarki Apple Watch
  • Rewolucja AI w pracy. Microsoft zaprezentował Copilot
  • Google odświeża pocztę Gmail na składanych smartfonach
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200