Andersen dla Warty

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta zawarło umowę z firmą Andersen, która doradzać będzie mu w procesie budowy działającego na bazie hurtowni danych - systemu MIS (Management Information Syst...

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta zawarło umowę z firmą Andersen, która doradzać będzie mu w procesie budowy działającego na bazie hurtowni danych - systemu MIS (Management Information System). Prace nad systemem ze strony firmy Andersen obejmą określenie jego funkcjonalności, opracowanie wymagań informacyjnych i metod analitycznych oraz zdefiniowanie zakresu i struktury baz danych.

System, który powstanie w Warcie ma za zadanie pomóc w zebraniu danych, na podstawie których towarzystwo oceni czy decyzje podejmowane przez jego kierownictwo są najbardziej optymalne i efektywne. Ponadto system ten pozwoli na wzmocnienie procesów zarządzania efektywnością prowadzonej przez towarzystwo działalności.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

System Informowania Kierownictwa będzie działał wykorzystując hurtownię danych i narzędzi analityczne OLAP (Online Analitycal Processing).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200