Analityczny CRM z Infovide

InfoViDE wprowadziła do oferty system klasy CRM, który powstał w ramach oferowanego przez firmę programu doradczego Business Intelligence.

InfoViDE wprowadziła do oferty system klasy CRM, który powstał w ramach oferowanego przez firmę programu doradczego Business Intelligence. "CRM Analityczny opiera się przede wszystkim na dogłębnej analizie działania przedsiębiorstwa, przyjrzeniu się wiedzy, jaką posiada o swoich klientach, i szczegółowym przeanalizowaniu kontaktów z klientami. Analiza działania firmy stanowi podstawę kolejnych etapów wdrażania rozwiązania CRM, czyli zastosowania odpowiednich rozwiązań technologicznych, organizacyjnych czy strategicznych" - stwierdził Wojciech Denejko, dyrektor konsultacji InfoViDE.

Wnioski, które powstają po przeprowadzeniu analizy stosunków z klientami, mogą pociągać konieczność wdrożenia pewnych modułów z systemu oferowanego przez inną firmę, np. Siebel Systems. "Korzystamy z tych rozwiązań, które najbardziej odpowiadają klientowi. Czasami trzeba zbudować jakiś moduł. Z reguły wybieramy do wdrożenia gotowe moduły z rozwiązań oferowanych prze inne firmy" - dodał W. Denejko. Obecnie InfoViDE przeprowadza dwa wdrożenia systemu CRMA. Jeden projekt jest realizowany dla firmy z branży ubezpieczeniowej, drugi - dla spółki telekomunikacyjnej.

Zobacz również:

  • Microsoft prezentuje Viva Sales - inteligentny dodatek do CRM
  • Microsoft rozszerza program bug bounty
  • Z jakich technologii korzystają polscy programiści? Wnioski z badania Stack Overflow

CRMA jest skierowany do firm, które mają problem z wyborem konkretnego systemu CRM z szerokiej oferty rynkowej. "CRM Analityczny kierujemy np. do firm, które mają z góry ustalone wdrożenie systemu konkretnego dostawcy, wynikające z tego, że większościowy udziałowiec tej firmy ma taki, a nie inny system. Tego typu firmy z reguły nie wiedzą, jak wdrożyć taki system i jakie jego moduły będą funkcjonować najlepiej. Taką sytuację trzeba dokładnie przeanalizować i takie usługi zapewnia InfoViDE" - powiedział Borys Stokalski, prezes zarządu InfoViDE.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200