Amerykański oddział QBS

Warszawska spółka QBS, producent aplikacji biznesowych Q-Line 3000, otwiera biuro w Chicago. To efekt współpracy z amerykańską firmą Pol- Electronics, dostawcą rozwiązań internetowych opartych na systemie CMS.

"Zaczynamy z produktami o charakterze uniwersalnym - systemem obiegu dokumentów, rozwiązaniem CRM i aplikacją wspomagającą sprzedaż" - mówi Wojciech Kubań, prezes QBS. Oferta firmy QBS USA będzie skierowana przede wszystkim do firm małych i średnich. Z czasem oferta QBS na rynek amerykański zostanie rozszerzona o kolejne programy z serii Q-Line 3000, m.in. programy do obsługi hurtowni z książkami, konferencji czy firm zajmujących się pośrednictwem pracy. Biuro w USA to początek ekspansji zagranicznej QBS. Firma rozpoczyna właśnie rozmowy z jednym ze światowych dostawców aplikacji biznesowych o umieszczeniu swoich produktów w ofercie tego koncernu. Szczegóły porozumienia mają być znane w ciągu najbliższych miesięcy. Firma przygotowuje się także do wejścia na rynek Unii Europejskiej. W tym celu QBS opracował moduł do tłumaczeń swych programów na inne języki o nazwie QM-Translate.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200