Ambitna zmiana strategii

Letni sezon podcastów Computerworld to rozmowy z menedżerami firm technologicznych, przeprowadzone przy okazji tworzenia naszego dorocznego raportu Computerworld TOP200. To unikalna dawka wiedzy o tym, jak zmienia się polskie IT. Zapraszamy do słuchania.

Gorący sezon na gorące lato. Gorące technologie, wygrzane rozwiązania, palące problemy i zarazem chłodne spojrzenie na transformację cyfrową. To wszystko znajdziecie w naszych podcastach firmowanych tym razem logo raportu TOP200. Wszystkie podcasty są dostępne już w naszej strefie Tech Trends oraz TUTAJ, wraz z tradycyjnymi wywiadami przeprowadzonymi w ramach raportu.

Jak dziś wygląda rynek outsourcingu IT? Jak firmy świadczące takie usługi dawały sobie radę w ostatnich miesiącach? ASTEK Polska wykorzystał swoje kompetencje i doświadczenie pracy zdalnej, by nie tylko przejść suchą stopą przez pandemię, ale też wspierać w trudnym czasie swoich klientów. Firma nie tylko wspiera zmianę, ale sama zmianie podlega – chce stać się spółką technologiczną. O tym rozmawiamy w podcaście z Albertem Wojtysiakiem, Program Managerem oraz Piotrem Pływaczewskim, Head of Delivery and Support w ASTEK.

Zobacz również:

  • Nowy podcast Computerworld Tech Trends
  • Optymizm prezesów
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200