Altkom w Hewlett-Packard

Warszawski Altkom wdrożył w polskim oddziale koncernu Hewlett-Packard autorski system E-Buy, zbudowany z wykorzystaniem systemu zarządzania procesami biznesowymi firmy HP. E-Buy pozwala na obsługę i k...

Warszawski Altkom wdrożył w polskim oddziale koncernu Hewlett-Packard autorski system E-Buy, zbudowany z wykorzystaniem systemu zarządzania procesami biznesowymi firmy HP. E-Buy pozwala na obsługę i kontrolę procesu zakupów.

System E-Buy został również zainstalowany w kilku innych oddziałach Hewlett-Packard na świecie, m.in. w Turcji, Grecji i na Węgrzech. W najbliższym czasie z systemu korzystać będą pracownicy izraelskiego oddziału koncernu.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Na rynku pojawiła się kolejna wirtualna stacja robocza

Proces składania zamówień w systemie E-Buy obsługuje wszystkie etapy jego realizacji, od złożenia zamówienia, przez jego akceptację, po rejestrację faktur i kontrolę zgodności z zamówieniem. Od momentu wdrożenia systemu E-Buy w Hewlett-Packard Polska, obsłużył on 8 tys. zamówień.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200