Altkom bierze się za ERP

Warszawska spółka uzyskała status "Microsoft Certified Business Solutions Partner". Na mocy porozumienia z Microsoftem zajmie się sprzedażą oprogramowania wspomagającego zarządzanie Navision Attain i Navision Standard.

Altkom bierze się za ERP
Altkom kojarzony dotychczas z bardziej złożonymi projektami integracyjnymi i działalnością szkoleniową, włączy teraz do oferty zintegrowane pakiety ERP. Wdrożeniami oprogramowania MBS Navision zajmie się powołany w grudniu w Altkomie zespół specjalistów od rozwiązań wspomagających zarządzanie.

„Na rynku ERP dobiega końca era wielkich wdrożeń. Zintegrowane systemy stają się nieodzownym standardem prowadzenia biznesu. Podpisanie umowy z MBS jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Segment, którym jesteśmy szczególnie zainteresowani w kontekście wykorzystania produktów MBS to firmy zatrudniające od 30 do 300 pracowników - powiedział Michał Leśniewski dyrektor działu ERP/CRM w Altkomie.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

Jak zapewniają przedstawiciele firmy, prowadzone są już rozmowy w sprawie wdrożeń systemów MBS z pierwszymi klientami. Altkom Akademia będzie jednym z największych partnerów Microsoft Business Solutions w Polsce. Udział MBS w krajowym rynku ERP na koniec 2002 r. szacowany był przez IDC na ok. 4%. Na 2003 r. Microsoft zapowiadał 50% wzrost, dzięki dynamicznemu rozwojowi kanału sprzedaży. MBS ma w tej chwili ok. 65 partnerów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200