Altkom Akademia realizuje projekt dla Vodafone AirTouch

Altkom Akademia, warszawska firma zaznana głównie z działalności edukacyjnej, wdrożyła na potrzeby Vodafone AirTouch, największego na świecie operatora telefonii komórkowej, system rozliczeń dla węgie...

Altkom Akademia, warszawska firma zaznana głównie z działalności edukacyjnej, wdrożyła na potrzeby Vodafone AirTouch, największego na świecie operatora telefonii komórkowej, system rozliczeń dla węgierskiego operatora komórkowego. Umowa, dotycząca wdrożenia i prac nad systemem realizowanych do końca br., szacowana jest na 1 mln USD.

W ramach umowy, zawartej w listopadzie ub.r., stworzono kompletny system rozliczeń prowizyjnych dla partnerów zewnętrznych firmy Vodafone, jak również jej pracowników.

Jak twierdzą przedstawiciele firmy, jej atutem przy wyborze na partnera Vodafone była możliwość wykorzystania doświadczeń i rozwiązań zdobytych w ramach podobnego projektu dla polskiego operatora Polkomtel SA (Plus GSM).

***

Przez edukację do wdrożeń

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200