Altec Lansing FX5051 - kolumny 5.1 dla wymagających

Komputronik wprowadził do oferty kolumny 5.1 Altec Lansing model FX5051, przeznaczone dla odbiorców oczekujących od komputerowych głośników brzmienia wysokiej jakości.

Zestaw składa się z czterech głośników satelitarnych, głośnika centralnego oraz subwoofera, dając w sumie łączną moc muzyczna 89 W. Moc znamionowa głośników satelitarnych to 12 W na kanał (zakres pasma 150 Hz - 20 kHz), moc znamionowa głośnika centralnego to 13 W. Głośnik niskotonowy - subwoofer wykonany jest z drewna i dysponuje wzmacniaczem o mocy 28W (zakres częstotliwości: 40Hz - 150 Hz).

Altec Lansing FX5051 - kolumny 5.1 dla wymagających

Zestaw głośnikowy Altec Lansing FX5051

Z głośników można korzystać w dwojaki sposób. Można je połączyć przewodem USB bezpośrednio z komputerem PC. Projektanci zadbali oto, żeby w tym trybie pracy zestaw generował 6-kanałowy dźwięk otaczający. Przy czym co bardzo istotne w komputerze nie musi być zainstalowana 6-kanałowa karta dźwiękowa, wystarczy mieć złącze USB. Po przełączeniu zestawu w tryb 2/4 - można podłączyć zestaw do innego typu sprzętu audio jak odtwarzacze CD czy MP3/MP4.

Głośniki są ekranowane magnetycznie. Zestawem sterujemy pilotem, jest także wbudowane gniazdo słuchawkowe. Kolumny mają niezależną regulację poziomu głośności subwoofera, głośnika centralnego oraz satelitarnych.

Cena zestawu to 789 zł

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200