Akademia XML w Altkomie

Warszawski Altkom poszerza współpracę z Software AG. Firma stała się wyłącznym przedstawicielem w Polsce programu XML Academy, na który składają się egzaminy certyfikacyjne i szkolenia z technologii XML oraz konkretnych produktów Software AG.

Altkom Akademia poszerza współpracę z Software AG. Na mocy podpisanej między stronami umowy, Altkom stał się wyłącznym przedstawicielem XML Academy w Polsce. Program ten, na który składają się egzaminy certyfikacyjne i szkolenia z technologii XML, prowadzony jest już w kilkunastu krajach.

„W ramach XML Academy nasi klienci będą mieli możliwość uzyskania tytułów Certified XML Engineer i Certified Tamino XML Engineer." – mówi Danuta Bluj, dyrektor działu edukacji w Altkomie. Software AG i warszawski Altkom współpracują już od 2000 r. Początkowo firmy organizowały wspólnie seminaria poświęcone technologii XML, później wprowadzając pakiet autoryzowanych szkoleń dotyczących technologii XML i konkretnych produktów niemieckiego partnera ( serwer Tamino). Instruktorzy prowadzący kursy uczestniczą w projektach integracyjnych Altkomu opartych na technologii XML.

Zobacz również:


TOP 200