Akademia Allied Telesyn

Allied Telesyn rozpoczyna cykl bezpłatnych szkoleń dla osób zainteresowanych rozwiązaniami sieciowymi.

Allied Telesyn rozpoczyna cykl bezpłatnych szkoleń dla osób zainteresowanych rozwiązaniami sieciowymi.

Akademia Allied Telesyn to szkolenia organizowane przez firmę w wielu krajach europejskich. Szkolenia będą odbywać się co tydzień – w każdy wtorek, między 10 a 14-tą, w siedzibie Allied Telesyn w Warszawie.

Szkolenia adresowane są do kanału resellerskiego, do użytkowników rozwiązań, a także do wszystkich osób zawodowo lub prywatnie zainteresowanych produktami i technologiami tej firmy. Udział w Akademii jest bezpłatny, należy jednak wcześniej zarezerwować miejsce.

Sesje szkoleniowe Sales Academy będą skoncentrowane na produktach i technologiach Allied Telesyn – przełączaniu w warstwie 2 i 3, routingu, sieciach bezprzewodowych, telefonii internetowej i konwersji mediów.

W przyszłym miesiącu w ramach Akademii Allied Telesyn rozpoczną się także spotkania Tech Academy – warsztatowe szkolenia na temat konfiguracji złożonych rozwiązań sieciowych.

Więcej informacji:

Allied Telesyn International

ul. Elektoralna 13

00-137 Warszawa

tel. (22) 620 82 96

fax: (22) 654 48 56

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200