Adresy z bazy

Druga edycja bazy HBI Firmy '98 dla Windows zawiera informacje o 36 tysiącach działających w Polsce firm.

Druga edycja bazy HBI Firmy '98 dla Windows zawiera informacje o 36 tysiącach działających w Polsce firm.

Hoppenstedt Bonnier Information (HBI), spółka szwedzko-niemiecka, wprowadziła do sprzedaży bazę danych HBI Firmy '98 na CD-ROM, zawierającą informacje o ok. 36 tys. działających w Polsce firm oraz ponad 80 tys. zatrudnionych w nich menedżerów. Program pracuje pod kontrolą Windows. Jest to kolejna wersja krajowej bazy danych HBI. Poprzednia edycja Firmy '97 dla DOS zawierała dane o 20 tys. firm.

Każda z firm w bazie jest opisana przez umieszczenie danych teleadresowych, informacji o właścicielach, osobach zarządzających, formie prawnej, formie własności, roku założenia, numerach NIP, banku i konta, branży i rodzaju działalności, powierzchni posiadanej nieruchomości, kapitale, obrotach, zatrudnieniu, krajach importu i eksportu, udziałach w innych firmach, oddziałach i przedstawicielstwach itp. Do szybkiego wyboru grup firm służy 30 kryteriów selekcyjnych, a opcja eksportu danych (w formatach DBF lub TXT) pozwala na dalsze, precyzyjne filtrowanie informacji.

Wersja marketingowa HBI Firmy '98 pozwala na wydruk danych teleadresowych w formie nalepek - etykiet.

O ile wersja marketingowa Firmy '98 dla Windows pozwala na wyszukiwanie informacji przy zastosowaniu do 30 kryteriów, o tyle uproszczona wersja programu - Przedsiębiorstwa '98 dla Windows udostępnia tylko 8 kryteriów przy wyszukiwaniu z ponad 22 600 firm. Możliwa jest segregacja wg takich kryteriów, jak kod branżowy, województwo, miasto, kod pocztowy, nazwa firmy.

Programy mają też wersje wielojęzyczne - polską, angielską i niemiecką.

<hr size=1 noshade>Produkt: HBI Firmy '98, Przedsiębiorstwa '98

Cena: 450 - 4100 zł

Producent: Hoppenstedt Bonnier Information Polska

tel. (+22) 629 89 14

faks (+22) 628 69 03

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200