Adobe InScope na rynku

Firma Adobe Systems poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty nowego produktu, programu Adobe InScope przeznaczonego dla wydawców zarządzających dużymi i złożonym procesami produkcyjnymi.

<!-- grafika --><img src="/nws/gfx/adobe2.jpg" align="right" vspace="5" hspace="10"><!-- kgrafika -->

Firma Adobe Systems poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty nowego produktu. Program Adobe InScope przeznaczony dla wydawców zarządzających dużymi i złożonym procesami produkcyjnymi jest zintegrowanym, opartym na standardach WWW systemem przygotowywania publikacji, mającym duże możliwości dostosowywania. Za jego pomocą można wykonać zarówno wstępne planowanie jak i pełną pracę produkcyjną składającą się z kilku złożonych etapów. Pakiet ten zawiera narzędzia do zarządzania zasobami i przebiegiem całego procesu, co ma pozwolić wydawcom na zwiększenie efektywności, poprawę jakości i obniżenie kosztów. System ten łączy w sobie oprogramowanie takie jak Adobe InDesign, Adobe InCopy i Adobe Photoshop tworząc tym samym rozwiązanie do zespołowego przygotowywania publikacji.

Adobe InScope posiada wbudowaną obsługę wszystkich rodzajów treści elktronicznych umożliwiając łatwe tworzenie publikacji dla różnych platform medialnych.

Wersje Adobe InScope dla Mac OS 8.5, 8.6 i 9.0; Windows® 98, Windows 2000 i Windows NT 4.0 są dostępne u integratorów systemu InScope. Cena Adobe InScope zależy od indywidualnego wdrożenia. Więcej informacji o produkcie oraz listę integratorów systemu można znaleźć pod adresem www.adobe.com/products/inscope.

Adobe Systems

www.adobe.com


TOP 200