Acronis otwiera oddział w Warszawie

Polskie biuro Acronis będzie 11. placówką koncernu na świecie. Jego otwarcie ma usprawnić działalność handlową na lokalnym rynku. Warszawskim oddziałem będzie kierował Dariusz Jarecki, który w ostatnich latach kierował m.in. polskim biurem firmy Trend Micro.

Firma Acronis specjalizuje się w produkcji oprogramowania do zarządzania składowaniem danych i backupu. Obecnie oprogramowanie firmy Acronis jest sprzedawane w ponad 180 krajach i dostępne w 15 wersjach językowych. Otwarcie lokalnego biura ma usprawnić działania sprzedażowe firmy, która od kilku lat jest obecna na polskim rynku. "Acronis jest światowym liderem w swojej branży. Zadaniem polskiego oddziału będzie uzyskanie tej pozycji na tutejszym rynku" - mówi Dariusz Jarecki, nowy Country Manager Acronis. Wcześniej Dariusz Jarecki kierował polskim biurem Trend Micro. Był związany również m.in. z ICL Poland i Comparex Systemy Informatyczne, a także VERITAS Software Poland Sp. z o.o.

Acronis rozpocznie również nowy etap współpracy z polskimi dystrybutorami - m.in. firmami Alstor i Itxon.

Czytaj też:

Fuzja Oracle i Sun ma akceptację amerykańskiego regulatora

Szwajcarski UBS otwiera centrum usług w Krakowie

Acronis: nowe narzędzia do zabezpieczania baz danych

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200