Acer P3/X3 - LCD dla domu i biura

Acer wprowadza do sprzedaży dwie nowe rodziny monitorów ciekłokrystalicznych. Premierowe serie oznaczono symbolami P3 i X3 - w skład każdej z nich wchodzą po cztery modele panoramiczne o matrycach 19, 20, 22 i 24 cale.

Wszystkie monitory wyposażone są w dwa wejścia sygnału wideo - analogowe VGA i cyfrowe DVI z obsługą protokołu HDCP. W modelu P243 znalazło się oprócz tego wejście HDMI. Ten ostatni monitor wyróżnia się również krótszym, niż w przypadku pozostałych nowości, czasem reakcji matrycy, który wynosi 2 ms. Monitory nie posiadają wbudowanych głośników.

Acer P3/X3 - LCD dla domu i biura

Acer P243

W nowych LCD zastosowano takie technologie jak Acer eColor Management (optymalizacja parametrów wyświetlacza do środowiska pracy - tryb standardowy, tekstowy, graficzny i użytkownika); Adaptive Contrast Management (analiza wyświetlanego obrazu i dostosowywanie parametrów kontrastu dla każdej klatki); Acer eDisplay Management (regulacja jasności, kontrastu, ostrości, położenia, balansu kolorów oraz temperatury barwowej).

Acer P3/X3 - LCD dla domu i biura

Acer X243

Szczegółowe porównanie parametrów technicznych nowych monitorów przedstawiamy w poniższej tabeli.

Acer P3/X3 - LCD dla domu i biura

Więcej informacji: Acer

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200