Abonenci kont Twitter Blue mają teraz całą godzinę na poprawienie tweeta

Twitter wykonał kolejny ukłon w stronę tych użytkowników jego usługi, którzy posiadają płatne konto Blue. Zwiększył z 30 minut do jednej godziny limit czasu, kiedy użytkownik może edytować wpis od momentu jego wysłania.

Jest to pierwsza tak ważna zmiana zasad korzystania z platformy od momentu, gdy funkcję CEO (czyli dyrektora generalnego) objęła Linda Yaccarino, co miało miejsce na początku tego tygodnia. Tym samym użytkownicy Twittera mają teraz dużo więcej czasu na to, aby poprawiać literówki, usuwać błędy gramatyczne czy ortograficzne, albo po prostu zmienić treść wpisu. Twitter wprowadził taką możliwość we wrześniu zeszłego roku (informując ich wtedy iż mogą modyfikować swoje tweety pięć razy w wyznaczonym czasie).

Użytkownicy kont Twitter Blue mogą też wybrać funkcję cofania tweetów, która pozwala im anulować ich opublikowanie w ciągu 30 sekund od momenty kliknięcia przycisku wysyłania. Mają więc na to niewiele czasu, ale lepsze to niż nic. Po tym gdy Elon Musk został szefem Twittera, platforma zwiększyła szereg limitów, chcąc w ten sposób zachęcić jej użytkowników do publikowania większej liczby postów. Cztery miesiące temu pozwolił np. użytkownikom publikować długie tweety (do 4 tys. znaków). W kwietniu limit ten został zwiększony do 10 tys. znaków. Twitter wprowadził również wtedy możliwość przesyłania 60-minutowych filmów, a w maju zwiększył ten limit do dwóch godzin.

Zobacz również:

  • Powstała pięciostopniowa skala mierząca inteligencję rozwiązań AI
  • Udostępniono bezpłatne narzędzie, które wykrywa treści generowane przez AI
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200