Abonamentowy VoIP w Tele2

Operator poszerza ofertę usług Voice over IP wprowadzając system rozliczeń abonamentowych. Klienci firmy zamiast kupować karty prepaid będą mogli podpisać z Tele2 dwunastomiesięczną umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Tele2 Polska rozpoczęła świadczenie nowej usługi VoIP poprzez urządzenie TDU. Nie różni się ono zbytnio od "Gadatka" - zmienia się natomiast forma płatności. Użytkownik "Gadatka" kupuje karty typu pre-paid (50 zł i 100 zł) w celu uzupełnienia swojego konta. W przypadku usługi abonamentowej, klient podpisuje dwunastomiesięczną umowę z operatorem. Co miesiąc użytkownik wpłaca 25 zł brutto na poczet przyszłych rozmów. Jeżeli nie zużyje jej w całości, system automatycznie przeniesie niewykorzystaną część kwoty na kolejny miesiąc.

Tele2 oferuje zniżki w stosunku do standardowego pakietu TP SA za rozmowę międzynarodową do 66%, do 28% mniej za rozmowę z telefonami komórkowymi, i do 31% mniej za rozmowy międzymiastowe.

Aktywacja nowej usługi Tele2 w okresie promocyjnym kosztuje złotówkę. Urządzenie można zamówić jedynie poprzez infolinię operatora. TDU będzie dostępna w siedmiu strefach numeracyjnych. Nadal sprzedawany będzie także "Gadatek".

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200