AVC wprowadza na rynek projektory Plus U3

Za pośrednictwem firmy AVC na rynek trafiły nowe projektory marki Plus - U3 880 i 1080, urządzeń typowo przenośnych o wadze 1 kg.

Warszawska firma AVC wprowadziła do sprzedaży nowe projektory marki Plus - U3 880 i 1080, urządzeń typowo przenośnych o wadze 1 kg. Urządzenia dysponuja siłą światła 800 ANSI lumenów (umożliwiając prezentację niemalże bez zaciemnienia), a dzięki możliwości projekcji przedniej, tylniej oraz odwróconej o przekątnej od 36 do 200 cali mogą znaleźć zastosowanie w kinie domowym. W nowych produktach zastosowano technologię DLP/DMD. Oferują one kontrast 800:1, współpracują z sygnałem video PAL, SECAM, NTSC również S-VHS i umożliwiają pracę z komputerem w rozdzielczościach rzeczywistych XGA, a kompresując SXGA. Cyfrowa, 10-stopniowa korekcja trapezu pozwala na swobodne ustawienie wysokości projektora względem ekranu. W obu urządzeniach producent zastosował obiektywy o stałej ogniskowej, które dają możliwość regulacji wielkości obrazu za pomocą zmiany odległości projekcyjnej. Projektory wyposażone są ponadto w 10-krotny zoom cyfrowy pozwalający na powiększenie dowolnego fragmentu obrazu oraz funkcję cyfrowej stopklatki freeze. Całość sterowana jest pilotem bezprzewodowym z wbudowaną myszą komputerową i wskaźnikiem laserowym.

Ceny netto projektorów dla użytkownika końcowego wynoszą odpowiednio:

U3 880 (SVGA) - 14 900 zł.

U3 1080 (XGA) - 21 900 zł.

Oba urządzenia objęte są trzyletnią gwarancją.

AVC

tel. (22) 835 80 89

www.avc.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200