AVC przedstawicielem EPSON-a

Firma AVC została wyłącznym dystrybutorem projektorów EPSON na terenie Polski.

Firma AVC została wyłącznym dystrybutorem projektorów EPSON na terenie Polski.

Do istniejącej oferty projektorów multimedialnych w AVC dołączyły urządzenia EPSON - jedne z najpopularniejszych na świecie. EPSON jest potentatem w dziedzinie produkcji matryc LCD (ma 65% udział w rynku), które wykorzystywane są m.in. w projektorach.

Ciekawymi projektorami, które znalazły się w ofercie AVC są urządzenia o symbolach EMP-505 i EMP-715, które posiadają wbudowany port PCMCIA, co w połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem (dostarczanym w zestawie) umożliwia przeprowadzenie prezentacji bez konieczności używania komputera.

Zobacz również:

  • KE potwierdza, że dane wymieniane między Europą i Koreą Południową są bezpieczne
  • Polska technologia 5G idzie w świat

W modelu o symbolu EMP-8150 zastosowano rozwiązanie EasyMP.net, które pozwala na bezpośrednie podłączenie projektora do lokalnych sieci komputerowych (LAN), umożliwiając ładowanie i ściąganie plików potrzebnych do prezentacji. Można również wysyłać plik z komputera do projektora lub wykorzystywać projektor do otwierania plików znajdujących się na serwerze.

Więcej informacji:

www.avc.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200