ATEN: 2-portowy przełącznik CS682 USB 2.0 DVI KVM

Firma ATEN poszerzyła ofertę o 2-portowy przełącznik CS682 USB 2.0 DVI KVM. Jest to kompaktowy przełącznik KVM umożliwiający użytkownikom operowanie dwoma komputerami za pomocą jednej klawiatury USB, myszy USB i jednego monitora DVI.

Użytkownicy mogą się przełączać pomiędzy komputerami za pomocą klawiszy skrótu lub zdalnego selektora. Dodatkowo przełącznik posiada funkcję prostego przełączania portów za pomocą podwójnego kliknięcia w rolkę myszy USB.

Przełącznik CS682 jest w pełni kompatybilny ze standardem DVI-Digital. Urządzenie zostało wyposażone w funkcjonalność Video DynaSync, która eliminuje problemy powstające podczas uruchamiania komputera i umożliwia zachowanie ustawień monitora, przez co optymalizuje rozdzielczość podczas przełączania między portami i zapewnia obraz o rozdzielczości do 1920 x 1600 pikseli.

ATEN: 2-portowy przełącznik CS682 USB 2.0 DVI KVM
Przełącznik CS682 USB 2.0 DVI KVM jest kompatybilny z szeregiem systemów operacyjnych - Windows (wraz z jego najnowszą odsłoną Windows 7), Mac, Sun oraz Linux. Ważną cechą nowego przełącznika jest funkcja "power on detection", dzięki której w przypadku wyłączenia któregoś z komputerów, CS682 automatycznie przełączy się na drugi.

Sugerowana cena netto rozwiązania wynosi 89,95 euro. W Polsce dystrybutorem produktów ATEN jest AJM Electronics.

Czytaj również tutaj o multimedialnych przełącznikach KVMP DVI firmy Aten.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200