AT-MC605 - nowy mediakonwerter VDSL Allied Telesis

W ofercie RRC Poland pojawił się AT-MC605 - ethernetowy mediakonwerter VDSL firmy Allied Telesis. Urządzenie ma zastosowanie tam, gdzie sygnał powinien docierać na odległość większą niż dopuszcza określony standard. AT-MC605 ma przepustowość 100 Mb/s i transmituje dane na odległość do 3 km.

Mediakonwerter (zamieniający sygnał płynący przez światłowód na sygnał płynący w kablu miedzianym oraz odwrotnie) może zwiększyć możliwości operatora sieci telekomunikacyjnej. AT-MC605 sprawdzi się między innymi w dużych kompleksach szpitalnych, umożliwiając przesyłanie danych - w obie strony - do każdego z wielu pokojów, w których zainstalowane są urządzenia do obsługi pacjentów.

AT-MC605 - nowy mediakonwerter VDSL Allied Telesis
Model wyposażono w port 10/100 Ethernet (RJ-45) oraz wtyk telefoniczny RJ-11. Opcjonalnie może być zamontowany w szafie rackowej. Zajmuje niewiela miejsca, dzięki kompaktowej obudowie o rozmiarach: 9,5x10,9x2,5 cm. Cena detaliczna netto AT-MC605 to 875 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200