APC wprowadza na rynek PowerChute Inventory Manager

American Power Conversion oferuje administratorom sieci narzędzie do prewencyjnego, centralnego zarządzania zasilaczami UPS.

Firma American Power Conversion wprowadziła do sprzedaży narzędzie do prewencyjnego zarządzania zasilaczami awaryjnymi (UPS) i sporządzania raportów. Produkt jest przeznaczony do obsługi grup zasilaczy pracujących w sieci komputerowej. Program PowerChute Inventory Manager ma pozwalać administratorom zwiększyć dostępność sieci dzięki profilaktycznej opiece nad aktualnym stanem i sprawnością systemów zasilania awaryjnego. Korzystając z przeglądarki internetowej, administratorzy mają dzięki aplikacji możliwość profilaktycznej opieki nawet nad 10 tysiącami zasilaczy awaryjnych APC w sieci. Dzięki szczegółowym raportom o urządzeniach mogą wyszukiwać informacje i diagnozować problemy, co umożliwia skrócenie ewentualnych przestojów.

Podstawowe cechy PowerChute Inventory Manager:

1. Baza danych zgodna z ODBC zawiera wszystkie informacje o zasilaczach awaryjnych APC i jest dostępna dla innych aplikacji, aby ułatwić przygotowywanie zindywidualizowanych raportów i analiz.

2. Protokół SNMP wykorzystywany do komunikacji i pobierania informacji z zasilaczy awaryjnych APC w sieci.

3. Interfejs użytkownika programu jest dostępny przez przeglądarkę internetową z każdego komputera-klienta działającego pod kontrolą systemów Windows lub Solaris.

Ceny licencji PowerChute Inventory Manager na 25, 100 i 1000 węzłów wynoszą odpowiednio 500, 1.500 i 5000 USD (ok. 2225, 6675 i 22250 zł).

APC

tel.: (22) 666 00 11

fax: (22) 666 00 22

e-mail: [email protected]

www.apcc.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200