APC przejmuje produkty Arris

APC poinformowała o wykupieniu od firmy Arris Group za 10,25 mln USD wybranych serii urządzeń do zasilania i podtrzymywania zasilania szerokopasmowych sieci kablowych.

APC poinformowała o wykupieniu od firmy Arris Group za 10,25 mln USD wybranych serii urządzeń do zasilania i podtrzymywania zasilania szerokopasmowych sieci kablowych.

Wśród produktów z rodziny Arris EnergyLink znajdują się kompletne zasilacze, podzespoły i specjalna seria TSP (Total System Power). Zwykle instaluje się je na słupach lub przy węzłach światłowodowych jako zasilacze rezerwowe w szerokopasmowych instalacjach kablowych.

Zobacz również:

  • Starlink dla pojazdów mobilnych
  • Uprawnienia na Androidzie - jak złączyć bezpieczeństwo z wygodą
  • Hasła? Ale o co chodzi?

Dział handlowy Arris będzie przez trzy lata pełnił funkcje autoryzowanego przedstawiciela w zakresie tej oferty.

APC zapewnia w ten sposób wyższy poziom dostępności zasilania węzłów światłowodowych i punktów o podstawowym znaczeniu na całej ścieżce przesyłania danych, aż do użytkownika. Oferta APC jest poszerzona o zewnętrzne systemy zasilania i podtrzymania zasilania z dystrybucją energii za pośrednictwem połączeń kablowych. Systemy te są montowane na słupach, ścianach lub pod ziemią.

Klientom indywidualnym oraz małym firmom, korzystającym z usług szerokopasmowych bez dostępu do zasilania sieciowego, APC oferuje urządzenie PowerShield. Pełni ono funkcje zwykłego zasilacza i rezerwowego dla wyposażenia abonenckiego CPE (Customer Premise Equipment), wymagającego zasilania lokalnego.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200