APC - nowy model listwy z serii Next Generation Rack PDU

APC by Schneider Electric ogłosił wprowadził nowy model listwy zasilającej opartej na technologii Metering-by-Outlet. Pozwala ona monitorować poziom zasilania i raportować zużycie energii na poziomie poszczególnych urządzeń.

Listwa jest wyposażona w oprogramowanie dające wgląd w poziom zużycia energii przez poszczególne urządzenia do niej podłączone, a także generujące szczegółowe raporty użyteczne podczas planowania przyszłego rozwoju lub reorganizacji. Administratorzy mogą wykorzystywać funkcję zdalnego sterowania pojedynczymi gniazdami zasilającymi do włączania/wyłączania urządzeń, a także do zapobiegania wykorzystywania poszczególnych gniazd przez nieupoważnione do tego osoby.

Opóźnione sekwencyjne włączanie/wyłączanie zasilania pomaga uniknąć przeciążeń obwodów w momencie jednoczesnego uruchamiania wszystkich podłączonych urządzeń.

Zobacz również:

  • USB Typu C 2.1 już w sklepach - 240 W ładowanie przez USB-C

W nowym modelu dostępne są funkcje znane z platformy Rack PDU serii AP8000 takie jak: aktywny monitoring zasilania (pozwalający na dostęp i możliwość konfiguracji urządzenia za pośrednictwem WWW, SNMP oraz Telnetu); interaktywny wyświetlacz LCD (zarządzanie z jego pomocą podłączaniem i odłączaniem zasilania w czasie rzeczywistym, opcjonalnie monitoring temperatury i wilgotności z możliwością korzystania z alarmów definiowanych przez użytkownika).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200